Boty a doplňky

Jezdecké boty na koně jsou základní součástí jezdeckého vybavení. Nejde jen o spolehlivého pomocníka, který zajistí maximální pohodlí a bezpečí při samotné jízdě, ale také o určitý módní doplněk. Jezdecká obuv totiž spolehlivě chrání nohu jezdce, a přitom perfektně přenáší tlak holeně a pat při pobídkách. Díky svému tvaru a konstrukci pak nohy dobře drží ve třmenech.

Jezdecké boty a příslušenství

Jezdecké boty jsou naprosto nezbytné pro váš komfort a jistotu během jízdy na koni. Pořídit přitom můžete hned několik různých variant bot. Klasické a asi nejoblíbenější jsou vysoké jezdecké boty, které se hodí především na závody. Termoboty zase pomáhají bojovat s nepříjemným chladem během zimních měsíců. Suverénně nejoblíbenější jsou jezdecké perka, která využijete při každodenní práci s koněm. Používají je nejen profesionálové, ale také jezdci, kteří koně osedlají jen pro zábavu.

Ať už si chcete pořídit jakýkoliv typ jezdeckých bot, v našem e-shopu je zakoupíte za skvělé ceny a v prvotřídní kvalitě. Naleznete u nás i příslušenství v podobě ochranných tašek na jezdecké boty, vložky do bot nebo čističe na pigmentovou kůži. V našem e-shopu máte všechny jezdecké potřeby pěkně na jednom místě.

Kvalitní jezdecké boty na koně - Equestrians.cz

Aktivní filtry