Bezpečnostní vesty

Profesionální výbava od předních značek

Profesionální trénink, účast na závodech ale i obyčejná vyjížďka si žádají to nejlepší vybavení pro vás i vašeho koně. Skoky nebo jízda s větrem o závod vyžadují maximální pohodlí a profesionální doplňky, které vylepší okamžiky strávené v sedle. A nejen to. Spolu s pohodlím jde ruku v ruce také bezpečnost. Všechno vybavení musí být maximálně komfortní, pohodlné a splňovat i ty nejvyšší nároky. Jinak tomu není ani u bezpečnostních vest.

Bezpečnostní vesty

Námi nabízené bezpečnostní vesty pomohou výrazně zvýšit bezpečnost během jízdy, aniž by ubíraly na komfortu. Vybraly jsme pro vás modely od předních světových značek, které si obhájily svou pozici na trhu s kvalitními výrobky s jedinečným designem. Zakoupit u nás můžete dětské vesty i vesty pro dospělé v řadě velikostí. U všech modelů jsou uvedeny bezpečnostní normy, které vždy splňují. Vesty jsou vyrobeny z lehkých, prodyšných materiálů za využití nejnovějších high-tech technologií. V naší nabídce najdete také bezpečnostní airbagovou vestu. Nabídnout vám můžeme také další bezpečnostní vybavení pro jezdce, jako jsou chrániče páteře a jezdecké helmy.

Soustředit se na jízdu

Maximální pohodlí dovoluje jezdci zaměřit pozornost na samotnou jízdu a na koně. Proto jsme každý kousek vybírali tak, aby maximálně podpořil požitek z jízdy a nerušil vás při kontaktu s koněm. Ať už jedete klusem, cváláte nebo skáčete přes překážky, bezpečnostní vesta vás nebude nijak omezovat v pohybu. Pohodlně v ní nasednete i sesednete.

Poradíme vám

Nevíte si rady s výběrem správného modelu nebo velikosti? Nejste si jisti, zda vám vesta skutečně sedí tak, jak má? Vždy je nutné osobní vyzkoušení. Aby byla bezpečnostní vesta opravdu bezpečnostní, je nezbytné, aby vám perfektně padla. Neváhejte se na nás obrátit. Rádi vám se vším poradíme.

Kvalitní bezpečnostní vesty na koně

Aktivní filtry