Biče

Bič prodlouženou rukou jezdce

Bič je prodlouženou rukou jezdce. Umožňuje navázat kontakt s koněm na další úrovni a jasně mu sdělit, co po něm žádáte. Bičík můžeme zařadit do základní výbavy každého jezdce pro jakoukoli disciplínu. V naší nabídce najdete drezurní biče včetně tušírek, skokové biče a vozatajské a lonžovací biče. Vybírat můžete z nejrůznějších barev a délek provedení. Některé modely jsou opatřeny praktickým poutkem pro provlečení zápěstí, abyste jej neztratili. V profesionálním vybavení pro jezdce u nás najdete také jezdecké rukavice z prvotřídních materiálů nenarušujících cit při kontaktu s koněm, rajtky pro maximální pohodlí a další jezdecké doplňky.

Spolehněte se

Stejně jako se chcete spolehnout vy na koně, měl by se moci spolehnout i on na vás. Správné vybavení, na které si zvyknete vy i kůň, pomůže budovat důvěru a utvářet jedinečný systém komunikace, kterému váš kůň snadno porozumí, stejně jako pro vás bude lehce čitelná jeho odezva. Krátké bičíky vám pomohou sdělit jednoznačné požadavky při parkuru, dlouhé lonžovací biče zase udrží koně v pohybu na lonži a umožní vám naprosto zřetelnou a jemnou komunikaci s ním.

Uvolněte se a naslouchejte

Stejně jako komunikujete vy s koněm, komunikuje i on s vámi. Jistota používání jednotlivých jezdeckých pomůcek, mezi něž biče a bičíky spadají, umožňuje vytvořit si ty správné návyky. Časté používání a zautomatizování jednotlivých prvků vám umožní plně se soustředit na samotný výkon, ať už se věnujete jakékoli disciplíně, nebo jezdíte jen tak pro radost.

Pohodlí pro koně

Správně zvolené vybavení vylepší pocit ze společně stráveného času vám i vašemu koni. Dopřejte mu maximální pohodlí. Pro chvíle odpočinku jsme vybrali ty nejkvalitnější deky na koně a čištění na koně.

Kvalitní jezdecké biče na koně

Aktivní filtry