Jezdecké rukavice

Být v naprostém pohodlí je velice důležité i při jízdě na koni. Stejně důležitý je ale také vzhled. Jezdecké rukavice vám tak pomohou vyřešit oboje. Nejenže tak získáte skvělý módní doplněk, ale také ochranu rukou před oděrkami a otlaky.

Kvalitní jezdecké rukavice

Jezdecké rukavice hlavně chrání ruce před tvorbou puchýřů, odřenin, otlaků či spálením kůže od otěží. Zároveň zabraňují tomu, aby vám proklouzly otěže. Zimní jezdecké rukavice zase udrží vaše ruce v teple i během zimy. Protiskluzová úprava zase napomáhá k lepšímu a pevnějšímu držení otěží, což vám ve výsledku umožňuje lepší ovládání koně. Rukavice se vyrábí z celé řady materiálů. Mezi nejoblíbenější varianty ale stále patří především kůže nebo materiály na bázi trvanlivých plastů.

V našem e-shopu pořídíte jezdecké rukavice z různých materiálů v mnoha barevných provedeních. Zakládáme si především na kvalitě, proto v naší nabídce naleznete pouze rukavice, které vám budou spolehlivě sloužit dlouhou dobu. Můžete si tedy vybrat přesně takové rukavice, které vám budou vyhovovat jak vzhledem, tak funkčností.

Kvalitní jezdecké rukavice na koně - Equestrians.cz

Aktivní filtry