Bezpečnostní vesty

Kvalitní jezdecké helmy na koně

Jezdecká helma je něčím, bez čeho se zkrátka neobejdete. Jedná se o základní bezpečnostní jezdecké vybavení, které vás v případě potřeby ochrání před nepříjemným zraněním. Obecně platí, že čím kvalitnější přilba, tím lepší ochrana. A ještě v ní budete vypadat stylově. Nabízíme vám nespočet designů i nejrůznější barevná provedení.

Kvalita na prvním místě

Jezdecké helmy z naší nabídky jsou vytvořeny tak, aby vám poskytly maximální bezpečnost a pohodlí. Z vnější strany se můžete spolehnout na tvrdý materiál, který vaši hlavu ochrání i v případě nebezpečného pádu. Tato vnější kostra může být tvořena z různých materiálů, výrobci ale nejčastěji spoléhají na tvrdost polykarbonátu nebo jiných tvrzených plastů. Každá jezdecká helma na koně pak spoléhá i na vnitřní polstrování, s jehož pomocí se vám bude helma pohodlně nosit i během dlouhých náročných tréninků.

Veškeré bezpečnostní přilby z naší nabídky samozřejmě splňují platnou normu VG1 01.040 2014-12. Výše zmíněná norma VG1 01.040 2014-12 nahradila dříve platnou normu EN 1 384. Na nové bezpečnostní normě se pracuje, ale doposud nebyla schválena a zřejmě si ještě nějakou dobu počkáme.

V naší nabídce naleznete helmy jak pro profesionální použití na závody všech jezdeckých disciplín, tak helmy pro úplné začátečníky nebo hobby jezdce. Na své si ale přijdou i ti nejmenší, jezdecké přilby jsou navíc povinné až do 18 let věku jezdců bez výjimek. Na našem e-shopu pořídíte jezdecké helmy za skvělé ceny. Stačí si jen objednat a užívat si jejich kvality a pohodlí během jízdy na vašem koni.

Jezdecké helmy na koně – profi kvalita, jedinečné provedení

Aktivní filtry