Chrániče páteře

Kvalita na prvním místě

Kvalitní vybavení pro vás i vašeho koně. Kvalitní sedlo, uzda ale také kvalitní vybavení jezdce. Teprve skrze správné vybavení se lze dostat k dokonalosti. K bezchybné jízdě na závodech, k perfektnímu výkonu na jízdárně ale i k dokonalému zážitku z vyjížďky podzimním lesem. Profesionální vybavení, o kterém prakticky nevíte a které má vychytané i ty nejmenší detaily, vám umožní plně se věnovat koni a komunikaci s ním. A každý, kdo jezdí, moc dobře ví, že koně dokážou vždycky překvapit. Je proto třeba myslet na bezpečnost jezdce a používat chrániče páteře.

Chránič páteře

Vybrali jsme pro vás chrániče páteře od těch nejlepších značek na trhu. V naší nabídce najdete dětské chrániče i chrániče pro dospělé. Všechny splňují předepsané bezpečnostní normy. Orientace na pohodlí vedla výrobce k vývoji materiálů, které se maximálně přizpůsobí vašemu tělu. U některých modelů se setkáte s termo pěnou, zaručující maximální pohodlí při zimních vyjížďkách. High-tech konstrukce řady výrobků garantují použití nejmodernějších technologií, které současná doba nabízí. Vybírat můžete také z chráničů, jejichž materiál pracuje účinně s odvedením potu během sportovních výkonů v teplém počasí. V naší nabídce najdete také další bezpečnostní vybavení pro jezdce, jako jsou bezpečnostní vesty a helmy.

Pocit jistoty

Správně zvolený chránič páteře vám dá během jízdy pocit jistoty. Pomůže vám překonat možné strachy a utvrdí vás ve vlastním pocitu jistoty. Koně na vás budou reagovat lépe, pokud se budete cítit sami sebou. Uvolněte se a užívejte si práci s koněm naplno.

Opora a rada

Ať už vybíráte svůj první chránič páteře nebo již máte s jeho výběrem zkušenosti, jsme tu vždy pro vás, abychom vám v případě potřeby poradili. Neváhejte se na nás obrátit. Poradíme vám s výběrem a zajistíme pro vás řadu dalších služeb.

Kvalitní chrániče páteře na koně

Aktivní filtry