NAF

Přestože má více než 36 let zkušeností v oboru, je britský NAF jedním z nejvíce inovativních výrobců koňských doplňků na světě. S využitím špičkového vlastního výzkumu a užitím pečlivě vybraných surovin z celého světa sestavujeme receptury našich produktů.
Každá unikátní receptura NAF je utvářena na základě dlouholetých zkušeností a přísně vědeckých principů z přírodních surovin. Naše produkty jsou sestavovány tak, aby maximálně využívaly synergických efektů jednotlivých složek, a poskytují tak zvířatům mnohem větší užitek, než kdyby byly jednotlivé složky krmeny jednotlivě.
Všechny výrobky NAF jsou v souladu s předpisy FEI
NAF je akreditovaná společnost UFAS (Universal Feed Assurance Scheme). Tato akreditace nám umožňuje zaručit našim zákazníkům plnou sledovatelnost všech přírodních surovin, které používáme v našich produktech.  Veškeré komponenty jsou pečlivě vybrány v souladu s pokyny FEI pro sport bez dopingu. Nad rámec pravidel FEI dodržujeme také požadavky certifikace BETA NOPS, která stanovuje standard pro kontrolu přirozeně se vyskytujících zakázaných látek.
Jsme pyšní na to, že žádný výrobek NAF nikdy nevedl k pozitivnímu dopingovému testu.
Díky tomu se těšíme důvěře špičkových závodních jezdců po celém světě.
Veškeré produkty od značky NAF k dostání v EQUESTRIANS 
NAF

Aktivní filtry