Ikonický styl z Itálie! Seznamte se s myšlenkami značky Cavalleria Toscana

Jakmile dojde řeč na luxusní jezdecké značky oblečení, s pravděpodobností hraničící s jistotou zazní jméno italské značky Cavalleria Toscana. Právě ta jezdcům propůjčuje jedinečný styl a eleganci. Chcete-li se i vy cítit v koňském sedle sebejistě a komfortně, rozhodně tento klenot nepřehlížejte. Má totiž co nabídnout.

Harmonie koně a sebevědomého jezdce

Každá značka by měla vstoupit na trh s jasnou vizí a unikátní myšlenkou, se kterou se zákazníci dokáží ztotožnit. V případě Cavalleria Toscana je to vedle velkého důrazu na styl také jedna prostá rovnice. Koně jsou velmi citlivá a chytrá zvířata se schopností rozklíčovat vaše emoce. Sofistikovaný jezdec se zdravým sebevědomím a pocitem svobody tak dokáže zvíře ovládat lépe než ten, který se necítí tzv. ve své kůži. Cavalleria Toscana se tak prostřednictvím nadčasových kolekcí a funkčních materiálů snaží docílit toho, aby se její zákazníci cítili dokonale. Aby dokázali být v harmonii se zvířetem bez ohledu na to, zdali preferují svižnou jízdu, nebo pomalou relaxační projížďku.

Cavalleria Toscana je synonymem kvality a luxusu bez kompromisů. Není tak velkým překvapením, že si ji zamilovala celá řada profesionálních jezdců a show jumperů. Namátkou se jedná například o jména jako Rolf-Göran Bengtsson, Eric Lamaze, Janika Sprunger, Dirk Demeersman či Darragh Kenny.

Cesta k unikátnímu image

První řádky příběhu Cavalleria Toscana se začaly psát v roce 2008. Jedná se tak o relativně mladou, ale o to ambicióznější značku. Pozici výkonného ředitele společnosti zastává Jonathan Sitzia, kreativním ředitelem je Alessio Meoni. Dle slov Jonathana se značka neustále snaží přinášet elegantní produkty, které mají díky vysoké kvalitě potenciál oslovit náročné zákazníky po celém světě.

Alessio oživuje styl založený na jeho znalosti světa koní. Potřeba aktualizovat jezdecké oblečení a nápady Jonathana ho zaujaly. Začal více chápat materiály a jejich technický charakter. Právě díky této osobě si Cavalleria Toscana udržuje identitu napříč kolekcemi.

Z původní nabídky základního jezdeckého oblečení se repertoár značky rozrostl o celou řadu dalších věcí. Důkazem je už jen pohled na náš e-shop a produkty značky Cavalleria Toscana. Najdete u nás rajtky, závodní trička, košile či rukavice, ale také kožené pásky, rukavice nebo holinky. Italský výrobce má široký záběr a dokáže vás vybavit od hlavy k patě.

Detaily kolekcí

Přemýšleli jste někdy nad tím, co odlišuje průměrné vybavení od špičkové výbavy? Jednou z hlavních ingrediencí jsou promyšlené a dotažené detaily. Veškeré barevné kombinace působí velmi uhlazeným a vyváženým dojmem, prošívání je absolutně přesné, zipy bezproblémové, tepelný komfort špičkový a celkový dojem z použitých materiálů výjimečný. Prémiové logo Cavalleria Toscana je viditelné, ale rozhodne neruší. Styly pro ženy i muže mají nezaměnitelný rukopis.

Revoluční inovace

Cavalleria Toscana nepředstavuje pouze styl, ale také inovace posouvající jezdecké oblečení na další úroveň. Značka uvedla na trh první jezdecké kalhoty s kompresí lýkových svalů, které díky lycře pokryté přírodními vlákny provádí masáž zlepšující krevní oběh. Výsledkem je pokles svalové únavy a zlepšení vašeho výkonu.

Technické oděvy s neobyčejnou módní stopou

Náš obchod vám přináší možnost seznámit se s italskou značkou Cavalleria Toscana a zjistit, čím oslovuje amatérské i profesionální jezdce po celém světě. Spojení klasické elegance s high-tech materiály a inovativními technologiemi je velmi jednoduché si zamilovat.