Rozhovor s výherkyní vstupenek na Prague Playoffs

Vítězkou soutěže o dvě vstupenky na prestižní Prague Playoffs se stala Dana Gottesmanová a my máme opravdu velkou radost z toho, že jsme mohli někomu udělat radost. A protože se největší akce světové série v parkurovém skákání blíží, vyzpovídali jsme vítězku a položili ji pár krátkých dotazů. Podívejte se na rozhovor a neváhejte se přijít na Prague Playoffs podívat. Investice do vstupenek a takto jedinečného zážitku se totiž tak jako tak vyplatí. Zároveň nás neváhejte sledovat dál, ať vám neutečnou další soutěže a jedinečné akce.

Ptali jsme se výherkyně

Jaký máte vztah ke koním a jak jste na soutěž o vstupenky vlastně narazila?

Můj vztah ke koním je zajímavý :). Jsem maminkou slečny, která na koních tráví veškerý volný čas, a abych s ní trochu držela krok, začala jsem se o koně také zajímat. A musím říct, že jsou to opravdu úžasná zvířata.
Na soutěž o vstupenky jsem narazila náhodou na Facebooku ve skupině pro milovníky koní, kde byl nasdílen odkaz ze stránek Equestrians. Moc se mi líbilo spojení “Soutěžními otázkami procváláte během chvilky”, a tak jsem odkaz na otázky předala dceři Anetě, která je vyplnila a s kontaktem na mne odeslala.

Jak se na Playoffs těšíte a viděla jste již parkurové skákání někdy živě?

Na Playoffs se velice těšíme, nemůžeme se prosince dočkat. Naživo jsme před lety viděly koňskou show v Lysé nad Labem, ale parkurové skákání na profesionální úrovni jsme živě neviděly nikdy. Na Playoffs se těšíme o to víc, že tam bude i česká závodnice Anička Kellnerová, které budeme samozřejmě fandit nejvíc :).

Vyhrála jste dvě vstupenky. Už víte, s kým vyrazíte?

Jelikož se jedná o vstupenky na více dnů, tak to budeme různě kombinovat, aby se tou naší senzační výhrou potěšilo i více milovníků koní. Ještě jednou moc děkujeme Equestrians za možnost navštívit Playoffs.

Děkujeme všem za účast v soutěži