Svatý Valentýn přináší 25% slevu a zamilovanou soutěž!

Svatý Valentýn je svátek všech zamilovaných. Pokud milujete koně a slevy, máte jedinečnou příležitost slavit letos s námi!

V termínu od 14. února do 16. února 2019 jsme si pro vás připravili plošnou slevu 25 % na veškerý sortiment s pár drobnými výjimkami, které najdete níže. Dobrou zprávou je, že sleva platí i na zboží, které je již ve slevě.

Jako bonus pro vás máme speciální valentýnskou slevu 50 % na značku Pikeur

Podmínky akce – sleva 25 % na vše

+ platí na zboží skladem a do vyprodání zásob
+ platí i na zboží ve slevě
+ na značku Pikeur je sleva 50 %
+ platí na prodejně i v e-shopu

– neplatí na sedla
– neplatí na kolekci Cavalleria Toscana 2019
– neplatí na značku PS of Sweden a Equestrian Stockholm
– neplatí na nové třmeny Samshield
– neplatí na kolekci Ariat 2019
– neplatí na Eskadron Platinum Pure 2019

Navštivte náš e-shop nebo prodejnu na adrese Výpadová 1676/4a, 153 00 Praha – Radotín. Svatý Valentýn a jeho slevy jsou skvělou příležitostí, jak připravit jezdecký šatník a vybavení na jaro.

ZAMILOVANÁ SOUTĚŽ se značkou Equestrian Stockholm

Vedle valentýnských slev pro vás máme ještě jedno překvapení v podobě soutěže se značkou Equestrian Stockholm. Jeden ze soutěžících od nás dostane:

  • Sadu z nové jarní kolekce Equestrian Stockholm v celkové hodnotě 3300 Kč. Sada se skládá z podsedlovky a čabraky. Dle výběru výherce může být drezurní, nebo skoková.

Soutěž probíhá od 9. února do 16. února. Účast v soutěži je dobrovolná. Výhercem se stává účastník, který správně vyplní soutěžní formulář a jeho odpověď dorazí jako 100. správná v pořadí. Pokud bude správných odpovědí méně než 100, vybereme poslední správnou.

Výherkyně

Výherkyní se stala Michaela Legnerová, gratulujeme!