Sleva 20 % na vše + poštovné zdarma

Uzavřít kvůli vládním opatřením a koronavirové epidemii prodejnu čerstvě po stěhování na novou lepší adresu na Smíchově pro nás nebylo jednoduché, ale o to víc se snažíme všem našim zákazníkům a milovníkům koní dělat radost prostřednictvím našeho e-shopu.

Po sérii několika slev nyní přicházíme s akcí, které zde opravdu ještě nikdy nebyla. Od 30. března 2020 platí sleva 20 % na vše včetně nejnovějších kolekcí! Jedinou výjimkou je kosmetika a krmné doplňky. Sleva jako vždy platí na zboží skladem a jen do vyprodání. Na již zlevněné zboží se sleva nevztahuje a slevy se nesčítají.

Stav nouze není důvodem k tomu, abychom pulty našeho obchodu nechali jen tak ležet. Naopak, právě v těchto dnech naskladňujeme neustále nové zboží a najdete u nás již skoro 90 kvalitních značek! Řadu z nich opravdu pouze u nás a nikde jinde.

Skvělou zprávou je POŠTOVNÉ ZDARMA na absolutně všechny objednávky. Ty nyní expedujeme prakticky obratem. V případě nákupu online tak skutečně ušetříte a zároveň máte jistotu, že vám balíček dorazí opravdu rychle bez čekání.

Toto období pro nás není jednoduché, a proto děkujeme za veškerou podporu zákazníků, sdílení a pěkné vzkazy, které nám každý den posíláte! Sledujte e-shop, naše facebookové stránky a Instagram. Chystáme pro vás další překvapení.