Trendy pro hezké počasí: Mobil i v rajtkách a síťovina, která dokonale odvádí pot

Jak se obléci ke koním, když je venku teplo?

Trendy jednoznačně směřují k jezdeckým tričkám, které vás uspokojí i v teplých letních dnech. Letos vítězí jednoduchá elegance v modré a červené, která si nepotrpí na žádnou velkou zdobnost. Stačí jednoduché prvky, malý proužek na rukávech a kolem krku, správně umístěné logo. Hlavní roli hraje pochopitelně funkčnost. Lehká síťovina dokonale odvádí pot z těla, ani nebudete cítit, že je horko. Oceníte i antibakteriální účinky, protože jízdy v nevhodném oblečení a jejich následky po zpocení mohou být doslova utrpením. Módě dominuje také univerzálnost. Trička se nehodí jenom na koně, ale můžete si je vzít na jakýkoli sport. Stane se stálicí vašeho šatníku k různým sportovním outfitům, ať už do jízdárny nebo jinam.

Nebojte se bílé barvy

Máte dojem, že všichni v jezdecké módě preferují tmavé rajtky, a přitom vy byste rádi vyrazili i v něčem světlejším, jenže dosud jaksi nebylo v čem? Bílé jezdecké kalhoty ukazují, že odvaha se v současnosti objevuje i v jezdecké módě. Proč to nezkusit v elegantní světlé kombinaci přiléhavého nylonu a spandexu? Doslova sexy na nohách jezdkyně pak působí designově krásně vyřešení silikonový full grip ve tvaru lístečků. Je funkční, a přitom má neuvěřitelný šmrnc. Tenhle tip pro dámy přináší jednoznačný vzkaz: Nebojte se na koni zkusit kalhoty světlé barvy, bílá je skvělá! Předsudky, že se ušpiníte, nechte stranou. Kdo se ale přece jenom bojí, může zvolit tradiční tmavě modrou variantu, v tomto případě je materiálem funkční kombinace nylonu a elastanu. U obou, jak bílé, tak i modré, zaujme elastické zakončení, které nejenom, že vypadá svůdně, ale má především kompresní funkci.

Růžová bláznivina pro děti

A co dětská jezdecká móda? Ta si může směle dovolit také nějaké výstřelky. Třeba jako růžové rajtky oživené potiskem číslic a koní. Kombinují bavlnu s elastanem a leckterá dáma si nad nimi možná povzdychne, proč něco tak šik není k dispozici i v dospěláckém provedení. Jednoduše k takové bláznivině ještě nikdo nenašel odvahu, ale co není, může brzy být….

Telefon klidně i do sedla

Mobily dnes pronikly všude. Zdá se vám přitažené za vlasy, abyste si brali mobil i na jízdu se svým oblíbeným koníkem? Jenže kam vlastně mobil uložíte, aby se vám neztratil? Že netušíte? Máme jeden žhavý tip pro dámy. Vínové jezdecké legíny působí velice svěže, ale módní značka PS of Sweden v jejich případě šalamounsky vyřešila i otázku, co s mobilem, když zrovna klusáte nebo cváláte. Levé stehno polyesterových legín se špetkou spandexu módní tvůrce opatřil důmyslnou kapsičkou na telefon, která je navíc uvnitř ovrstvena speciálním gripem, který zabraňuje vypadnutí telefonu. Pokud nechcete vínovou, stejné legíny jsou k dispozici i v tmavě modré klasice.

Jemná elegance na chladnější dny

I když léta teď bývají většinou pořádně teplá, vyplatí se mít v šatníku nějakou pěknou mikinu, pokud by se sluníčko rozhodlo na nějaký ten den zalézt na mraky. Růžová barva patří dámskou klasiku hlavně pro mladé. Materiálová kombinace polyesteru a elastanu zajistí dokonalou funkčnost, nezpotíte se a budete se cítit příjemně. Třešničkou na dortu téhle slušivé a nadčasové růžové mikiny jsou velké kapsy, do kterých se – jak jinak – vejde i mobilní telefon.

Co letos letí?

Výrobci se rozhodli, že vám dopřejí péči o váš mobil i během jízdy. Nové kousky tak nepostrádají plně funkční a naprosto elegantní řešení, jak tuhle současnou technickou vymoženost skloubit s jezdeckým oblečením. Více či méně nápadně kapsy a kapsičky zajistí, že přístroj bude pod ochranou i v plném cvalu vašeho čtyřnohého přítele. Skloňují se samozřejmě funkční materiály, u rajtek vede přiléhavý nylon, letní trika zase upřednostňují síťovinu, kterou budete mít na sobě téměř jako druhou kůži. Tatam i jednoúčelovost. Trika by neměla zahálet ani ve chvílích, kdy zrovna nevyrážíte do jízdárny.