Znovu otevíráme! Sleva 20 % končí již v neděli

Na základě rozhodnutí vlády máme možnost znovu otevřít dne 27. 4. 2020 naši novou prodejnu na Smíchově. Moc se na vás těšíme, nicméně v souvislosti s touto dobrou zprávou pro vás máme několik důležitých upozornění a informací.

Otevírací doba bude standardní. Od pondělí do pátku máme otevřeno od 9:00 do 20:00. V sobotu pak od 10:00 do 18:00. Prostory prodejny a její vybavení budeme každý den průběžně dezinfikovat, prosíme však také o dodržování následujících pravidel:

  • Pokud jste nemocní, objednejte si přes náš e-shop a prodejnu osobně nenavštěvujte. Buďte ohleduplní a zodpovědní.
  • Personál bude mít oprávnění nemocného člověka vyzvat k opuštění prodejny.
  • Při vstupu do prodejny použijte vždy dezinfekci, která bude připravena u vstupu. Roušku po celou dobu návštěvy nesundávejte!
  • Preferujeme platby platební kartou.
  • Zboží si nelze kvůli vládním nařízením na prodejně vyzkoušet, je však možné ho vrátit. Na detaily se neváhejte zeptat přímo obsluhy. Stejně tak máte možnost využít objednání přes e-shop a my vám nachystáme zboží předem.

V neděli 26. 4. 2020 končí akce 20% sleva na vše a od pondělí opět platí doprava zdarma na objednávky nad 2000 Kč. I po víkendu stále nabízíme dovoz domů po Praze při objednávce nad 1200 Kč.

Možnost znovu otevřít nám dělá radost, nicméně zdraví vás i našich zaměstnanců je pro nás na prvním místě! Děkujeme za dodržování výše zmíněných pravidel. Zároveň mnohokrát děkujeme za veškerou podporu, kterou nám po celou dobu vyjadřujete. Moc si ji vážíme.